در حال بارگذاری فایل ...
اپ نمایندگی بیمه کوثر احمدزادهدسترسی آسان‌تر
بیمه درمان

 

شرایط بیمه درمان تکمیلی

 

بستری در بیمارستان و اعمال جراحی و پرداخت هزینه‌های مربوط به آن یکی از نگرانی‌های جدی خانواده‌هاست. افزایش روزافزون بهای خدمات بیمارستانی از جمله تهیه لوازم، دستمزد پزشکان جراح، دارو، هزینه‌های اتاق عمل، هزینه‌های عمومی و هزینه‌های بستری شدن در بیمارستان، در بسیاری از اوقات، مشکلات مالی جدی را برای بیمار یا سرپرست خانواده به وجود می‌آورد. جبران این هزینه‌ها مستلزم یک برنامه‌ریزی پس‌اندازی بلند مدت است که با دشواری‌های خاص خود مواجه خواهد بود.

بیمه‌نامه درمان گروهی با جبران هزینه‌های درمان بیمارستانی، سرپایی و پاراکلینیکی، از تحمیل این هزینه‌ها به بیمه‌شدگان جلوگیری کرده، آرامش خاطر را به آنان باز می‌گرداند.

بیمه کوثر با ارائه پوشش‌ها و تعهدات مناسب، علاوه بر معرفی بهترین خدمات، با اتکا به زیرساخت‌های فناوری، در هر زمان، امکان دسترسی به اطلاعات کامل را به بیمه‌گذاران این رشته از طریق پرتال شرکت فراهم می‌سازد.

كارفرمایان و مدیران همه کارخانجات، نهادها، شركت‌ها و موسسات مختلف حقوقی و حقیقی می‌توانند این بیمه‌نامه را برای كاركنان خود خریداری کنند؛ مشروط بر اینکه تعداد بیمه‌شدگان یعنی کارمندان و اعضای خانواده آنان، کمتر از 50 نفر نباشد و همگی توسط بیمه‌گر اول، همچون تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی یا غیره تحت پوشش قرار گرفته باشند. افراد حقیقی نیز به شرط داشتن بیمه پایه و برابر مقررات خاص می‌توانند این پوشش را برای خود و خانواده‌شان بخرند.

 

شماره تماس پشتیبانی
نمایندگی بیمه کوثر احمدزاده
نمایندگی بیمه کوثر احمدزاده
صفحات فروشگاه
راه‌های ارتباطی
نصب وب‌اپلیکیشن
ساعت ارائه خدمت
ش
۰۸:۰۰ - ۱۹:۰۰
ی
۰۸:۰۰ - ۱۹:۰۰
د
۰۸:۰۰ - ۱۹:۰۰
س
۰۸:۰۰ - ۱۹:۰۰
چ
۰۸:۰۰ - ۱۹:۰۰
پ
۰۸:۰۰ - ۱۹:۰۰
ج
تعطیل
اندیشه فاز۳ خیابان فردوسی غربی میدان وحدت پاساژ سیتی استار طبقه همکف واحد۱۶
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نمایندگی بیمه کوثر احمدزاده می‌باشد.
طراحی شده باسایت‌ساز ویترین
سایت‌ساز ویترین